Policjanci szukają tego mężczyzny. Rozpoznajesz go? "Każda informacja może pomóc" (ZDJĘCIA)

17 czerwiec 2024
Policjanci szukają tego mężczyzny. Rozpoznajesz go? Fot. KPP Wschowa

Kradzież sklepowa we Wschowie. Mężczyzna dwa razy okradł tę samą drogerię. Policja szuka złodzieja i prosi o pomoc w jego rozpoznaniu.

Kradzieże sklepowe to już prawdziwa plaga, bo nie ma dnia, aby policjanci z każdej komendy nie mieli co najmniej kilka takich interwencji. Czasem złodzieje zatrzymywani są na gorącym uczynku, ale do policji trafiają też nagrania z kamer monitoringu.

Tym razem złodziej pojawił się we Wschowie. Mężczyzna dwa razy okradł drogerię przy ulicy Moniuszki. Pojawił się tam 27 i 29 kwietnia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Nazbierała aż 236 punktów karnych. Młoda kobieta przebiła skalę

Złodziej Wschowa. Rozpoznajesz go?

W zainteresowaniu złodzieja były markowe perfumy. Wynosił je ze sklepu, wykorzystując nieuwagę personelu. Mężczyzna spowodował straty na ponad tysiąc złotych. Jego "wizyty" zarejestrowały kamery monitoringu.

- Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 47 79 43 250, bądź z dyżurnym wschowskiej policji pod numerem 47 79 43 211. Można wysłać także wiadomość na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - apeluje nadkom. Maja Piwowarska, rzecznik policji we Wschowie.

Policja gwarantuje anonimowość. - Każda nawet najmniejsza informacja może pomóc w identyfikacji i zatrzymaniu mężczyzny - podkreśla nadkom. Piwowarska.

Przeczytaj też: Akcja "Trzeźwy poranek" w Gorzowie. "To pierwszy raz od dłuższego czasu" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u