Zaginęła Julia Urbańska z Zielonej Góry. Trwa akcja poszukiwawcza

19 czerwiec 2024
Zaginęła Julia Urbańska z Zielonej Góry. Trwa akcja poszukiwawcza Fot. KMP Zielona Góra

Zaginęła Julia Urbańska z Zielonej Góry. Młoda dziewczyna przepadła bez śladu. 20-latki poszukuje już policja.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 18 czerwca. Wówczas z domu przy ulicy Długiej w Zielonej Górze wyszła Julia Urbańska. Od tej pory 20-latka nie wróciła do miejsca zamieszkania.

- Zaginiona do chwili obecnej nie nawiązała też kontaktu z rodziną - informuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Akcja KAS koło Zielonej Góry. Nalot na handlarza nielegalnym tytoniem

Zaginięcie Zielona Góra. Trwają poszukiwania kobiety

Młodej dziewczyny szukają już funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji. Niestety, póki co nie ma przełomów w sprawie. Obecnie nie wiemy też, w co mogła być ubrana 20-latka w chwili zaginięcia.

- Wszystkie osoby, które mają informacje na temat zaginionej, prosimy o kontakt pod numerami telefonów 47 795 24 11 lub 47 795 24 12 albo numerem alarmowym 112 - apeluje podinsp. Stanisławska.

Przeczytaj też: Groźne zdarzenie w Zielonej Górze. Kierowca ściął lampę. Mogło dojść do tragedii (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u