Tragiczny wypadek na torach. Ruch pociągów został wstrzymany

08 lipiec 2024
Tragiczny wypadek na torach. Ruch pociągów został wstrzymany Redakcja

Śmiertelny wypadek na linii kolejowej Zielona Góra - Nowa Sól. Ruch pociągów został wstrzymany. 

Śmiertelny wypadek na torach pod Nową Solą

W poniedziałek, 8 lipca, około godziny 8:30 na linii kolejowej Zielona Góra - Nowa Sól doszło do potrącenia osoby przez pociąg.

Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej oraz zespół pogotowia ratunkowego. Dojechały też patrole policji. Niestety na pomoc było już za późno. Życia potrąconego mężczyzny nie udało się uratować.

- Czynności na miejscu śmiertelnego zdarzenia prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności - informuje asp. Justyna Sęczkowska-Sobol, rzecznik policji w Nowej Soli.

Ruch pociągów na trasie Zielona Góra - Nowa Sól wstrzymany

- Niedoradz - Nowa Sól. Wypadek z udziałem ludzi. Wstrzymany ruch pociągów. Przewoźnicy PKP INTERCITY, POLREGIO i Koleje Dolnośląskie wprowadzają zastępczą komunikacją. Przepraszamy za utrudnienia - przekazały w komunikacie PKP PLK. Obecnie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia. 

Przeczytaj też: Nocna akcja policji w Zielonej Górze. Posypały się mandaty (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u