Uwaga kierowcy! Od dziś nowe utrudnienia drogowe w Zielonej Górze. Rusza przebudowa

08 lipiec 2024
Uwaga kierowcy! Od dziś nowe utrudnienia drogowe w Zielonej Górze Redakcja/archiwum

Utrudnienia drogowe Zielona Góra. Od dziś, 8 lipca, rusza przebudowa skrzyżowania w mieście. W tym miejscu z pewnością będą tworzyć się korki.

Już dziś w poniedziałek, 8 lipca, rozpoczynają się prace związane z rozbudową skrzyżowania ulic Batorego i Źródlanej w Zielonej Górze. Roboty mają zakończyć się planowo do 31 sierpnia.

- W ciągu ul. Batorego powstaną dodatkowe pasy ruchu do skrętu w lewo w ul. Źródlaną. Ponadto wybudowany będzie nowy wlot skrzyżowania po stronie zachodniej. Przebudowane skrzyżowanie zyska sygnalizację świetlną - informuje Urząd Miasta Zielona Góra.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Niemowlę skatowane w Zielonej Górze. "Rozległe obrażenia mózgu"

Remont Zielona Góra. Utrudnienia w ruchu

Roboty budowlane zostaną podzielone na etapy. Przejazd dla samochodów będzie możliwy, jednak w tym czasie obowiązywać będzie czasowe oznakowane. W związku z realizowanymi pracami w tym miejscu z pewnością będą tworzyć się korki, szczególnie w godzinach szczytu komunikacyjnego.

- Prosimy stosować się do aktualnego czasowego oznakowania. Kierowców prosimy też o cierpliwość - zaznacza zielonogórski magistrat.

Wkrótce w rejonie skrzyżowania ma powstać pawilon handlowy. To właśnie jego inwestor pokrywa cały koszt przebudowy.

Przeczytaj też: Nocna akcja policji w Zielonej Górze. Posypały się mandaty (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u