Zaginęła Maria N. z Zielonej Góry. Trwa akcja poszukiwawcza (ZDJĘCIA)

10 lipiec 2024
Zaginęła Maria N. z Zielonej Góry. Trwa akcja poszukiwawcza Fot. KMP Zielona Góra

Zaginęła Maria N. z Zielonej Góry. Młoda dziewczyna wyszła z domu i przepadła bez śladu. 19-latki szuka już policja.

Aktualizacja: Dziewczyna została odnaleziona.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 9 lipca, późnym wieczorem. Około godziny 21:00 z domu w Zielonej Górze wyszła Maria N. Od tej pory 19-latka nie wróciła do miejsca zamieszkania.

- Zaginiona do chwili obecnej nie nawiązała też kontaktu z rodziną - informuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kwalifikacje do igrzysk olimpijskich są już na finiszu

Zaginięcie Zielona Góra. Trwają poszukiwania nastolatki

Młodej dziewczyny szukają już funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji. Niestety, póki co nie ma przełomów w sprawie. Obecnie nie wiemy też, w co dokładnie mogła być ubrana. Pewne jest, że charakterystycznym elementem stroju są czarne, wysokie buty typu glany.

- Wszystkie osoby, które mają informacje na temat zaginionej, prosimy o kontakt pod numerami telefonów 47 795 24 11 lub 47 795 24 12 albo numerem alarmowym 112 - apeluje podinsp. Stanisławska.

Aktualizacja: Dziewczyna została odnaleziona.

Przeczytaj też: Walka o życie mężczyzny w Nowogrodzie Bobrzańskim. Przyleciał śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u