Poszukujemy osoby zaginionej

18 październik 2016

Gorzowscy policjanci prowadzą poszukiwania 16-letniej Patrycji Boguckiej, która 7 października wyszła do szkoły i do tej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ktokolwiek ma informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionej proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Gorzowie Wlkp. lub z najbliższą jednostką policji - tel. 997 i 112.

PATRYCJA BOGUCKA – lat 16, mieszkanka Gorzowa Wlkp. W piątek 7 października wyszła do szkoły i do tej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis: - wzrost: 165 cm - sylwetka: szczupła - włosy: długie, koloru czarnego - twarz: okrągła - nos: prosty.

W chwili zaginięcia prawdopodobnie ubrana była w brązową kurtkę z puchowym kapturem, ciemne spodnie jeansowe, niebieskie trampki. Miała przy sobie czarną torebkę.

Osoby, które posiadają informacje o losie zaginionej Patrycji Boguckiej prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z Komendą Miejską Policji w Gorzowie Wlkp. bądź najbliższą jednostką policji - tel. 997 lub 112.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.