Pościg w Gorzowie (ZDJĘCIA)

17 listopad 2016
Autor: 
Marcin Kluwak

Jak informuje portal gorzowianin.com, dziś (17 listopada) w Gorzowie miał miejsce policyjny pościg. Tym razem za kierowcą renault twingo, który spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Po drodze kierowca nie reagował na policyjne sygnały.

Wszystko zaczęło się na rondzie Gdańskim, gdzie 53-letni kierowca renault twingo doprowadził do kolizji i uciekł. Po drodze spowodował kilka innych kolizji. Podczas ucieczki jechał m.in. ul. Walczaka, gdzie na wysokości stacji paliw doprowadził do zderzenia z innym pojazdem oraz ul. Piłsudskiego i Górczyńską.

Kierowca twingo jechał z przebitą oponą. W trakcie pościgu łamał również przepisy drogowe - jechał pod prąd ul. Walczaka. W pościg za kierowcą ruszyli gorzowscy policjanci. Mężczyznę udało zatrzymać się dopiero przy skrzyżowaniu ul. Witosa i Narutowicza.

- Okazało się, że 53-latek uciekał, bo nie miał uprawnień do kierowania pojazdem - mówi Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. Mężczyzna był trzeżwy. Policja zatrzymała jego prawo jazdy. Do sądu zostanie skierowany wniosek o ukaranie mieszkańca Gorzowa za tak nieodpowiedzialne zachowanie na drodze.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u