W trosce o bezpieczne „Andrzejki”

25 listopad 2016
Autor: 

W najbliższy weekend lubuscy policjanci będą z uwagą czuwać nad bezpieczeństwem tych, którzy zdecydują spędzić go na zabawach związanych z Andrzejkową nocą. Policja apeluje o rozwagę.

W najbliższy weekend (25-27 listopada) z pewnością można się spodziewać większej liczby policyjnych patroli.

Spowodowane jest to troską o bezpieczeństwo wszystkich tych, którzy przed adwentem zechcą uczestniczyć w licznych zabawach związanych z Andrzejkami. Policjanci zadbają o to, aby nie dochodziło do zakłóceń ładu i porządku publicznego. Szczególnie, że w takich przypadkach częstym determinantem złych zachowań jest alkohol.

Zadbają również o to, aby spokojnie i bezpiecznie było na drogach regionu. Aby osoby, które wcześniej spożywały alkohol nie siadały za kierownicę. Stąd zapowiadane liczne kontrole przeprowadzane przez policjantów ruchu drogowego. Nie tylko na głównych arteriach regionu ale także na drogach powiatowych i gminnych.

Policjanci wspomagani będą funkcjonariuszami Żandarmerii Wojskowej, Straży Granicznej czy Straży Miejskich i Gminnych.

KWP Gorzów Wlkp.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u