Zderzenie trzech aut w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

10 styczeń 2017
Autor: 

Około godz. 9.00 doszło do zderzenia trzech samochodów na skrzyżowaniu ulic Zacisze, Wojska Polskiego i Wyszyńskiego w Zielonej Górze. 

- Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący Oplem Astrą, na żarskich numerach rejestracyjnych  nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej i przejechał na czerwonym świetle, nie ustępując jednocześnie pierwszeństwa kierującemu Volkswagenem Transporter. - informuje st. sierż. Kamila Wydrych, rzecznik prasowy KMP Zielona Góra - W wyniku tego doszło do zderzenia Opla z Volkswagenem a następnie Opel uderzył jeszcze w Matiza, którym jechała kobieta w ciąży.

Na miejsce zadysponowano karetke pogotowia, która zbadała ciężarną kobietę. Kobieta nie odniosła żadnych obrażeń, podobnie jak pozostali uczestnicy.

Kierowca Opla został ukarany przez funkcjonariuszy mandatem w wysokości 500 zł.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u