Pobicie taksówkarza we Wschowej

18 grudzień 2015
Autor: 

Doszło do bardzo nieprzyjemnego incydentu z udziałem taksówkarza jednej z głogowskich korporacji.

Jak powiedziała nam młodsza aspirant Maja Piwowarska z Komendy Powiatowej Policji we  Wschowie - Nad ranem, 12 grudnia dwóch mężczyzn w wieku 20 i 31 lat zamówiło taksówkę.  W trakcie kursu okazało się, że nie zamierzają zapłacić. Następnie zaatakowali 33 -letniego taksówkarza, który został dotkliwie pobity, okradziony oraz oblany benzyną, a w rezultacie zamknięty w bagażniku.

Sprawcy napadu urządzili sobie przejażdżkę, podczas której zatarli silnik. Porzucili taksówkę z pobitym taksówkarzem w bagażniku przy ul. Daszyńskiego we Wschowie i udali się w kierunku sklepu. Przypadkowy mieszkaniec Wschowy zainteresował się nienaturalnie zaparkowanym autem i uwolnił  poszkodowanego. Wydział Prewencji i Wydział Kryminalny odnalazły sprawców, którzy byli nietrzeźwi. Kodeks karny przewiduje za taki czyn do 12 lat więzienia. Sprawcy trafili do aresztu. Taksówkarzowi została udzielona pomoc medyczna we wschowskim szpitalu i został wypisany do domu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.