Sebastian Niedźwiedź w Falubazie

18 grudzień 2015
Autor: 

Falubaz Zielona Góra kompletuje drużynę i wzmacnia formację juniorską. Nowym zawodnikiem naszej drużyny jest Sebastian Niedźwiedź.

Sebastian ma obecnie 18 lat i  jest wychowankiem Kolejarza Rawicz, w którym spędził pierwszy sezon żużlowej kariery. W sezonie 2015 jeździł w I lidze. Jego zespołem był Orzeł Łódź, w którym przez kontuzje wystąpił zaledwie w dziewięciu spotkaniach. Zdaniem ekspertów w dziedzinie żużla Sebastian jest zawodnikiem z dużym potencjałem, a jego przenosiny do Zielonej Góry mają być dla niego kolejnym ważnym etapem w karierze żużlowej.

Trener Falubazu Marek Cieślak uważa, że Falubaz nie ma w tym momencie zbyt wielu wychowanków, z czego dotąd słynął, dlatego pozyskaliśmy Sebastiana. To zdolny chłopak, który ma tutaj szansę jeszcze się rozwinąć. Skoro przyjął takie wyzwanie, jak jazda w Falubazie, będziemy mu pomagać, by ku naszemu zadowoleniu spełniły się jego sportowe zamierzenia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u