Wypadek ciągnika

23 grudzień 2015
Autor: 

21 grudnia około godz. 13.30 doszło do wypadku tuż koło miejscowości Podlegórz pod Trzebiechowem.

Do kanału Obrzycy wjechał ciągnik z przyczepą z drewnem. Przyczepa przygniotła kierowcę pod wodą w wyniku czego poniósł śmierć.

Na miejscu wypadku niezwłocznie pojawiło się kilka zastępów straży pożarnej oraz policja.
Płetwonurkowie poszukiwali domniemanej drugiej osoby znajdującej się w ciągniku, jednak nikogo nie znaleziono.
Nie wiadomo jeszcze jak doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie ma żadnych świadków tragedii. Wiadomo tylko, że mężczyzna wiózł w naczepie drewno ze zrębu w lesie. Ciało 52-letniego kierowcy zostało zabezpieczone do sekcji.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.