Kolizja z udziałem ciężarówki US Army (ZDJĘCIA i FILM)

24 styczeń 2017
Autor: 

Na drodze powiatowej (Żagań - Trzebów) doszło dziś do kolizji z udziałem pojazdu ciężarowego US Army i cywilnego busa. W zdarzeniu nieznaczne obrażenia ponieśli podróżujący busem.

Do wypadku doszło około godz. 9.30. Kolumna samochodów wojskowych jechała w kierunku Świętoszowa. Ostatni pojazd wpadł w poślizg i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwnej strony busem, w którym jechało dwóch mężczyzn. Na miejsce zdarzenia przybyła karetka pogotowia, która po udzieleniu pierwszej pomocy odjechała. Jeden z mężczyzn ma obrażenia ręki, drugi nogi. Poza tym ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Amerykańskim żołnierzom nic się nie stało. Droga była zablokowana przez kilka godzin. Na miejscu pracowali żołnierze z Oddziału Żandarmerii w Żaganiu, straż pożarna i policja.

Na drogach województwa Lubuskiego panują bardzo niebezpieczne warunki. W miejscu kolizji ulica jest bardzo śliska. Droga hamowania ograniczona.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u