Łamali przepisy

04 styczeń 2016

Tylko w przeciągu dwóch godzin na drodze ekspresowej S-3 policyjny video- rejestrator zarejestrował szybką jazdę czterech kierowców, którzy jechali ponad 180 km/h. Wszyscy zostali ukarani mandatami karnymi, policjanci nałożyli na nich również punkty karne.

Sylwestrowy dzień, okres noworoczny oraz długi weekend był bardzo pracowity dla międzyrzeckich policjant ów z Wydziału Rochu Drogowego. W dzień 31 grudnia czuwali nad bezpieczeństwem osób wyjeżdżających na wypoczynek, przemieszczających się na r óżne imprezy, a w samą noc sylwestrową nie mogło ich zabraknąć na terenach miast i wsi, gdzie eliminowali z ruchu łamiących przepisy kierowców. Kolejne dni, to przede wszystkim kontrole trzeźwości oraz czuwanie nad bezpieczeństwem podróżujących.

Tylko w przeciągu dwóch godzin 31 grudnia, policyjny video-rejestrator zarejestrował czterech kierowców, którzy pędzili na drodze ekspresowej S-3. Każdy z nich znacznie przekroczył prędkość, zamiast 120 km/h, jechali ponad 180 km/h. Widocznie spieszyli się na sylwestrową imprezę. Będą musieli zapłacić wysokie mandaty, na ich konto wpłynie również po 10 punktów karnych.  

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u