Uszkodził kilka aut i uciekał

09 marzec 2017
Autor: 
KPP Krosno Odrz.

Dzięki pomocy świadków zdarzenia, mężczyzna odpowiedzialny za spowodowanie kolizji, w wyniku której uszkodzone zostały cztery auta, poniesie konsekwencje. Ponadto jak się okazało mężczyzna posiada zakaz prowadzenia pojazdów oraz jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

W środę 8 marca dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał telefon o kolizji drogowej, do której doszło na ul. Poznańskiej w Krośnie Odrzańskim. Na miejsce pojechali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy zastali pięć uszkodzonych pojazdów. Jak się okazało kierujący VW Golf zjechał na lewy pas drogi i uderzył w zaparkowane na parkingu auta. W wyniku uderzenia uszkodzone zostały dwa samochody marki Peugeot, Mazda oraz Renault.

Dzięki czujności świadków zdarzenia, kierujący, który po spowodowaniu uszkodzeń próbował uciec, został ujęty, a następnie przekazany policjantom.

Od mężczyzny czuć było silną woń alkoholu, a po sprawdzeniu jego danych w systemach policyjnych okazało się, że ma zakaz prowadzenia pojazdów i jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. 36-latek został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Po czynnościach zostanie przekonwojowany do aresztu śledczego, gdzie spędzi kolejne miesiące.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u