Odpowiedzą za rozbój

09 luty 2016
Autor: 

12 lat więzienia grozi trzem mężczyznom, którzy są podejrzani o dokonanie rozboju. Krótko po zdarzeniu zatrzymano dwie osoby. Rzeczy utracone przez pokrzywdzonego funkcjonariusze znaleźli przy podejrzanych.

Dyżurny gorzowskiej komendy otrzymał w minioną sobotę (6 lutego br.) około godz. 21.30 informację o mężczyźnie, który leżał na chodniku przy ul. Chabrowej w Gorzowie Wlkp.. Patrol na miejscu ustalił, że 45-letni mężczyzna został pobity. Sprawcy zabrali mu telefon, dokumenty i papierośnicę. Na miejsce wezwano pogotowie, ponieważ pokrzywdzony miał rany twarzy i podejrzenie złamania nosa. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawców, których rysopis otrzymali od pokrzywdzonego. Po kilkunastu minutach natrafiono na dwie podejrzane osoby. Mieszkańcy Gorzowa w wieku 28 i 20 lat zostali zatrzymani przez policjantów. Znaleziono przy nich telefon i papierośnicę.

Następnego dnia funkcjonariusze dotarli do kolejnego podejrzanego. W mieszkaniu 19-latka odnaleziono dokumenty należące do pokrzywdzonego. Mężczyzna został zatrzymany. Trzech podejrzanych usłyszało zarzut rozboju. Grozi im do 12 lat więzienia. Do sądu trafiły wnioski o tymczasowy areszt.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u