O 107 km/h za szybko

09 luty 2016
Autor: 

Policjanci sekcji zabezpieczenia autostrady zatrzymali kierowcę, który przekroczył prędkość na drodze krajowej. Swój pojazd rozpędził do 177 km/h, znacznie przekraczając obowiązujące ograniczenie. Kontrola zakończyła się mandatem i punktami karnymi.

500 złotych mandatu będzie musiał zapłacić mieszkaniec Warszawy, który na drodze krajowej jechał ze zbyt dużą prędkością. Oprócz kary finansowej, na „drogowe konto” 39-latka wpłynie 10 punktów karnych. Policjanci komendy wojewódzkiej w nieoznakowanym radiowozie, zauważyli kierowcę w poniedziałek (8 lutego) po godz. 16 na drodze krajowej nr 2 w okolicy Słubic. Zmierzyli prędkość jadącego mercedesa. Okazało się, że osobowe auto pędzi 177 km/h, pomimo tego, że w tym miejscu kierowca nie powinien jechać szybciej niż 70 km/h. Jego jazda zakończyła się spotkaniem z policjantami.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u