Zatrzymani po kradzieży

25 luty 2016

Funkcjonariusze Straży Granicznej z Zielonej Góry zatrzymali wczoraj (24.02) trzech obywateli Polski, którzy na terenie Niemiec dokonali kradzieży.

24 lutego br. w Gubinie funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Zielonej Górze - Babimoście pełnili służbę wspólnie z niemieckimi policjantami z Forstu. Od służb niemieckich otrzymali informację o kradzieży dokonanej w Guben przez trzech młodych mężczyzn. Na podstawie tej informacji na gubińskiej Wyspie Teatralnej wylegitymowali, a następnie zatrzymali trzech obywateli Polski, u których ujawnili m.in. torebkę i dokumenty skradzione poszkodowanej obywatelce Niemiec.

Zatrzymani Polacy, dwóch 17-latków i 19-latek, są mieszkańcami wsi w gminie Gubin. Funkcjonariusze Straży Granicznej, po wykonaniu wstępnych czynności procesowych, przekazali nastolatków gubińskim policjantom.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u