Pomoc przyszła na czas

25 luty 2016

Wschowscy i sławscy policjanci prowadzili intensywne poszukiwania za zaginioną 84 – letnią mieszkanką gminy Wschowa. Kobieta wyszła z domu tuż przed godziną 22.00 grożąc, że odbierze sobie życie. Po nocnych poszukiwaniach, w których brało udział kilkunastu policjantów, dwa psy tropiące, ochotnicy straży pożarnej - wyziębiona kobieta szczęśliwie wróciła do domu.

W środę 24 lutego oficer dyżurny wschowskiej Policji został poinformowany o całej sytuacji późnym wieczorem tuż przed godziną 22.00 przez syna 84 – letniej mieszkanki gminy Wschowa. Z relacji zgłaszającego wynikało, że pomiędzy nim, a mamą doszło do nieporozumienia. W trakcie jego nieobecności 84 – latka wyszła z domu. Kobieta wychodząc z domu nie zabrała kurtki, a na nogach miała jedynie kapcie. W poszukiwania zaangażowano kilkunastu policjantów i psy tropiące. Do poszukiwań przyłączyli się również ochotnicy ze straży pożarnej.

Okoliczności towarzyszące zaginięciu: oświadczenie 84-latki, brak jakiegokolwiek kontaktu z poszukiwaną, oraz warunki atmosferyczne powodowały, że dla policjantów, ochotników straży pożarnej liczyły się każde upływające minuty. Mundurowi sprawdzili teren przyległy do miejsca zamieszkania zaginionej kobiety, skontrolowane zostały przystanki autobusowe, budynki gospodarcze. Sprawdzono również okoliczne drogi.

O godzinie 3.00 zaginiona 84-latka została odnaleziona. Wyziębiona trafiła pod opiekę medyków.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u