Odpowiedzą za handel narkotykami

29 luty 2016

Efektem pracy wschowskich kryminalnych zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej było zatrzymanie trzech mężczyzn, którym przedstawiono zarzuty za posiadanie i udzielanie narkotyków. Młodzi mieszkańcy gminy Wschowa najbliższe trzy miesiące, decyzją sądu spędzą za kratkami.

Działania wschowskich kryminalnych zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej pozwoliły na zabezpieczenie około 50 gramów amfetaminy u jednego z mieszkańców powiatu wschowskiego. Zaskoczony 22-latek zdążył jedynie towar przygotować do sprzedaży. Jak ustalili kryminalni młody mężczyzna wcześniej zdążył upłynnić ponad 32 gramy marihuany. Pozostali dwaj mieszkańcy powiatu wschowskiego zajmujący się tym przestępczym procederem zdążyli już spienię żyć 113 gramów marihuany i 50 sztuk tabletek Extazy, które nielegalnie przywieźli do Polski. Szacowana wartość rynkowa zabezpieczonego, jak i sprzedanego w ostatnim czasie towaru to około 6 tys. złotych. Sąd przychylił si ę do wniosku Prokuratury Rejonowej we Wschowie i zadecydował o tym, że najbliższe trzy miesiące zatrzymani spędzą za kratami.

Za wprowadzenie do obrotu znacznej ilości środków odurzających, substancji psychotropowych lub słomy makowej grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u