Areszt za uwięzienie byłej dziewczyny

29 luty 2016

Strzeleccy kryminalni zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu strzelecko-drezdeneckiego, który uwięził w swoim mieszkaniu byłą dziewczynę, bił ją i groził pozbawieniem życia. Pomoc znajomej oraz szybka reakcja policjantów doprowadziła do zatrzymania mężczyzny. Został aresztowany na trzy miesiące.

W poniedziałek 22 lutego br. strzeleccy policjanci otrzymali zgłoszenie o kobiecie więzionej w mieszkaniu jednego ze strzeleckich bloków. Zgłaszającą była koleżanka uwięzionej kobiety, która otrzymała od niej sms-a z prośbą o pomoc i od razu powiadomiła Policję. Mundurowi przybyli pod wskazany adres. Po dłuższej chwili otworzyła im wystraszona młoda kobieta, która poinformowała policjantów, że agresywny mężczyzna uciekł przez okno. Dodatkowo mówiła, że ten więził ją, bił i groził pozbawieniem życia.

Mundurowi niezwłocznie zaczęli poszukiwania 21-latka, który po kilkugodzinnej akcji wpadł w ręce mundurowych i został zatrzymany. Po przeprowadzonych czynnościach, mężczyzna usłyszał zarzuty pozbawienia wolności, gróźb karalnych, oraz spowodowania obrażeń ciała. Decyzją Sądu Rejonowego w Strzelcach Krajeńskich został on aresztowany na okres trzech miesięcy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u