Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej kobiety

29 luty 2016
Autor: 

Policjanci z Żar przeszukiwali dworce, parki i szpitale za schorowaną 37-letnią kobietą, która wyszła z domu nie informując o tym nikogo i przez dwa dni nie dała znaku życia. Na szczęście poszukiwania zakończyły się szczęśliwie, zaginiona bezpiecznie wróciła do domu.

W piątek 26 lutego br. o zaginięciu 37-letniej mieszkanki Żar poinformowała, jej matka. W czwartek 25 lutego br. rano schorowana kobieta nie mówiąc nic nikomu, wyszła z domu. Matka nie podejrzewała, że córka nie powróci do miejsca zamieszkania na noc, ponieważ już wcześniej dochodziło do takich sytuacji, jednak wieczorem kobieta zawsze wracała. Kiedy nie powróciła do domu, kolejnego dnia matka zgłosiła się do żarskiej komendy i powiadomiła o zaginięciu córki. Podała jej rysopis oraz miejsca, w które mogła się udać zaginiona. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast rozpoczęli poszukiwania kobiety, która ze względu na chorobę sama mogła sobie nie poradzić. Funkcjonariusze sprawdzili wszystkie możliwości, między innymi, czy osobie, o podanych personaliach udzielano pomocy medycznej w szpitalach na terenie powiatu żarskiego. Tam jednak kobiety nie było. Policjanci wszystkich służb żarskiej komendy otrzymali rysopis zaginionej 37-latki i poszukiwali jej na terenie miasta. Przeszukano dworce PKS i PKP, noclegownie, a także rejony stacji paliw.

W sobotę 27 lutego br. matka zaginionej poinformowała, że córka cała, bezpiecznie wróciła do domu. Kobieta podróżowała środkami komunikacji miejskiej w Zielonej Górze i Nowogrodzie Bobrzańskim i po dwóch dniach powróciła do Żar podwieziona przez nieznanego kierowcę.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u