Wpadła dzięki informacji

03 marzec 2016

Niemal 0,7 promila w organizmie miała 54-letnia kobieta, która jechała ul. Walczaka w Gorzowie. Nietrzeźwa wpadła dzięki informacji jaką gorzowscy policjanci dostali na skrzynkę „STOP AGRESJI DROGOWEJ”. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie na drodze kobiecie grozi utrata prawa jazdy i dwa lata więzienia.

Dzięki skrzynce pn. „STOP AGRESJI DROGOWEJ” lubuscy policjanci są w stanie jeszcze skuteczniej walczyć z piratami drogowymi. Od sierpnia 2014 roku na adres skrzynki wpłynęło ponad 200 nagrań i informacji od osób, które były świadkami niebezpiecznych zachowań na drogach. Zdecydowana większość kierowców, którzy w rażący sposób złamali przypisy, już została pociągnięta do odpowiedzialności.

O tym, że skrzynka jest dużym wsparciem w walce z niebezpiecznymi zachowaniami na drogach przekonała się 54-letnia kobieta. Dzięki informacji policjanci szybko przerwali jej niebezpieczną jazdę. W czwartek /3 marca/ mundurowi dostali wiadomość o kierującej mitsubishi, która prawdopodobnie nietrzeźwa jedzie jedną z gorzowskich ulic. Informacja szybko trafiła do patroli drogówki. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Chwilę później jeden z patroli zatrzymał osobowe mitsubishi na ul. Walczaka. Za kierownicą siedziała 54-kobieta. Badanie policyjnym alkomatem wykazało prawie 0,7 promila alkoholu w jej organizmie. Teraz sprawą zajmie się sąd. Kobiecie grozi zakaz prowadzenia pojazdów i dwa lata więzienia.

Poniżej prezentujemy adres pod jakim można uzyskać niezbędne informacje o funkcjonowaniu skrzynki.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.