Dozory za narkotyki

03 marzec 2016

Policjanci z Gubina doprowadzili do krośnieńskiej prokuratury dwóch mężczyzn w wieku 22 i 30 lat, którzy podejrzani są o uprawę konopi indyjskiej. Postanowieniem prokuratora zastosowano wobec nich dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju. W sprawie tej prowadzone jest śledztwo.

Praca operacyjna prowadzona przez policjantów zespołu kryminalnego gubińskiego komisariatu, doprowadziły do ujawnienia w dwóch mieszkaniach na terenie Gubina 15 krzewów konopi indyjskiej oraz ponad 150 gram suszu marihuany. W sprawie tej policjanci z Gubina zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 22 i 30 lat. W środę (2 marca) policjanci z Gubina doprowadzili do ich do krośnieńskiej prokuratury. Zastosowano wobec nich dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju. W sprawie tej Prokuratura Rejonowa w Krośnie Odrz. prowadzi śledztwo. Finał całej sprawy odbędzie się przed Sądem Rejonowym w Krośnie Odrzańskim, jednemu z zatrzymanych grozi do 15 lat pozbawienia wolności.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.