Odpowie za serię włamań

02 marzec 2016

Serię włamań z kradzieżą ma na swoim koncie młody mieszkaniec powiatu wschowskiego, który na kryminalny biznes obrał sobie altanki na terenach ogrodów działkowych. Wschowscy kryminalni ustalają, gdzie 28-latek upłynnił skradziony towar.

Wschowscy kryminalni wpadli na trop mężczyzny, który na przełomie ostatnich miesięcy włamał się do kilku altanek znajdujących się na terenach ogrodów działkowych. Jego łupem padały wartościowe przedmioty, które pozostawili w swoich altankach działkowicze. Z ustaleń policjantów z Wydziału Kryminalnego wschowskiej komendy wynika, że mężczyzna zajmował się tym przestępczym procederem od końca ubiegłego roku, kiedy to w związku z zimowa aurą zmalała liczba działkowiczów odwiedzających swoje altanki.

Z analizy zebranego materiału dowodowego wynika, że mężczyzna po uszkodzeniu drzwi wejściowych, plądrował pomieszczenia w poszukiwaniu przedmiotów, które miał w zamyśle sprzedać.

Wschowscy kryminalni ustalają, gdzie trafiły skradzione przedmioty. 28 – letnim mieszkańcem gminy Wschowa zajmie się teraz sąd. Za kradzież z włamanie grozi mu do 10 lat więzienia.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.