Groźna kolizja na drodze Kotowice - Przybymierz

05 marzec 2016

Kolizja na drodze Kotowice - Przybymierz w województwie Lubuskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że około 19-letni kierujący audi nieprawidłowo wyprzedzał.

Wyjechał wprost pod nadjeżdżającego z drugiego kierunku jeepa grand cherokee, którym podróżowało dwóch księży. Po zderzeniu z jeepem uderzył jeszcze w forda galaxy. W tym czasie pojazd, którym jechali księża wypadło z drogi, uderzyło w drzewo i stanęło w płomieniach. "Brawura młodego kierowcy. On jechał bardzo szybko. Nie mogliśmy się inaczej ratować, szybciej zareagować." - tak całą sytuację komentuje jeden z uczestników, Andrzej Leki. Na szczęście nikt w tym wydarzeniu nie odniósł większych obrażeń. Do kolizji doszło około godz. 11.00. Na miejscu pracowała jednostka ratowniczo-gaśnicza z Zielonej Góry, OSP Drągowina oraz policja.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.