Policjanci odzyskali skradziony pojazd

05 kwiecień 2016
Autor: 
KPW Zielona Góra

W piątek /1 kwietnia/ kilka minut przed godziną 21 gorzowscy policjanci zatrzymali po pościgu dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież samochodu. Mężczyźni próbowali uniknąć odpowiedzialności nie zatrzymując się do kontroli. Obaj zostali zatrzymani, a odzyskany volkswagen trafił na policyjny parking. Okazało się, że auto skradziono dzień wcześniej na terenie Niemiec.

Autem jechało dwóch mężczyzn w wieku 41 i 31 lat. Policjanci znaleźli również w samochodzie niewielkie ilości marihuany i amfetaminy. Obaj zatrzymani zostali przewiezieni do gorzowskiej komendy, gdzie usłyszeli zarzuty kradzieży samochodu.31-letni pasażer, który działał w warunkach recydywy odpowie również za posiadanie narkotyków. Prokurator Rejonowy w Gorzowie Wlkp. zastosował wobec mężczyzn dozór Policji i poręcznie majątkowe.

 

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u