Policjanci odzyskali skradziony pojazd

05 kwiecień 2016
KPW Zielona Góra

W piątek /1 kwietnia/ kilka minut przed godziną 21 gorzowscy policjanci zatrzymali po pościgu dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież samochodu. Mężczyźni próbowali uniknąć odpowiedzialności nie zatrzymując się do kontroli. Obaj zostali zatrzymani, a odzyskany volkswagen trafił na policyjny parking. Okazało się, że auto skradziono dzień wcześniej na terenie Niemiec.

Autem jechało dwóch mężczyzn w wieku 41 i 31 lat. Policjanci znaleźli również w samochodzie niewielkie ilości marihuany i amfetaminy. Obaj zatrzymani zostali przewiezieni do gorzowskiej komendy, gdzie usłyszeli zarzuty kradzieży samochodu.31-letni pasażer, który działał w warunkach recydywy odpowie również za posiadanie narkotyków. Prokurator Rejonowy w Gorzowie Wlkp. zastosował wobec mężczyzn dozór Policji i poręcznie majątkowe.

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.