Z Zielonej Góry do Berlina

01 kwiecień 2016
Dworzec Kolejowy Zielona Góra Katarzyna Mayer Bzowa

1 kwietnia o godz. 6:52 ruszyło nowe połączenie kolejowe z Zielonej Góry do Berlina Lichtenberg. Podróż potrwa niecałe dwie i pół godziny.

Aby ułatwić bezpośrednie połączenie z Zielonej Góry do Berlina, Deutsche Bahn Regio przedłużyło istniejącą linię regionalną RB 91 do Frankfurtu nad Odrą, która teraz dojeżdża do samego Berlina.

Bilet jednodniowy w dwie strony będzie kosztował 28,6 euro, bilet ten będzie również upoważniał do poruszania się komunikacją publiczną na terenie Berlina w danym dniu (U-bahn, S-bahn). Bilet jednorazowy (w jedną stronę) będzie kosztował 14,4 euro. 20 marca ruszyło również połączenie Gorzów Wlkp - Berlin.

Od 30 kwietnia 2016 r. będzie można też dotrzeć bezpośrednim pociągiem z Berlina do Europejskiej Stolicy Kultury we Wrocławiu.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u