Tragiczny wtorkowy poranek na S3.

30 marzec 2016
Autor: 
Tragiczny wypadek na S3 vGs

Tragiczny wtorkowy poranek na S3. Sześć osób nie żyje.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 29 marca,  około godz. 7.40. W okolicy miejscowości Rosin w powiecie  świebodzińskim, na trasie S3 (odcinek Sulechów-Świebodzin) doszło do tragicznego wypadku. Ford transit jadący od strony Zielonej Góry z niewyjaśnionej dotąd przyczyny zjechał na pas awaryjny, na którym stał samochód ciężarowy mercedes actros. Skutkiem uderzenia była śmierć sześciu osób, które podróżowały busem. To mężczyźni w wieku 34-55 lat, mieszkańcy województwa śląskiego. Ranny został także kierowca ciężarówki, który w chwili zdarzenia znajdował się prawdopodobnie poza pojazdem. Wstępne ustalenia mówią, że siła uderzenia była tak duża, że samochód ciężarowy przesunął się, powodując obrażenia 25-letniego kierowcy. Mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Droga przez kilka godzin była zablokowana. Policja i prokuratura bada przyczyny wypadku.

 

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.