Ruszył proces ginekologa oskarżonego o gwałt

22 marzec 2016
Autor: 

W poniedziałek, 21 marca w sądzie rejonowym w Strzelcach Krajeńskich rozpoczął się proces ginekologa.

Ginekolog Piotr P. jest oskarżony o gwałt pacjentki. W strzeleckim sądzie pojawił się w towarzystwie dwóch obrońców. Jak powiedział nam prokurator Karol Blajerski z Prokuratury Rejonowej w Strzelcach Krajeńskich - tok postępowania został objęty wyłączeniem jawności, w związku z czym prokuratura nie będzie już sprawy komentować. Mogę tylko potwierdzić, że Piotr P. został oskarżony o przestępstwo zgwałcenia, za co grozi od 2 do 12 lat więzienia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.