Kolejna blokada mostu w Krośnie Odrzańskiem

22 marzec 2016
Autor: 

W poniedziałek, 21 marca doszło do kolejnej w tym roku blokady mostu na Odrze.

Mieszkańcy Krosna Odrzańskiego walczą o wybudowanie obwodnicy miasta, która zmniejszy uciążliwy ruch tranzytowy przez ich miasto oraz odciąży ponad 100-letni most na Odrze. Mieszkańców wspierał m.in. burmistrz Krosna Odrzańskiego Marek Cebula, który zapowiedział, że rozumie krośnian i będzie walczył razem z nimi. Przedstawiciel władz podczas protestu, prof. Jacek Kurzępa - poseł PIS, dodawał nadziei, mówiąc o postępie w tej sprawie. Przyznał, że lubuscy parlamentarzyści mówią w tej kwestii jednym głosem niezależnie od partii do której przynależą i toczą się rozmowy na wyższym szczeblu m.in. z ministrem infrastruktury. W proteście wzięło udział około 70 osób i trwał on 2 godziny.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u