BMW rozbiło się o drzewo pod Gorzowem Wlkp.

02 lipiec 2017

Do groźnego wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę pod Gorzowem Wlkp. Samochód marki BMW, którym podróżowały trzy osoby uderzył w drzewo. Wszyscy trafili do szpitala.

Do wypadku doszło po godz. 1 w nocy przy ul. Wojcieszyckiej w podgorzowskiej Kłodawie. - Samochód marki BMW jechał od ul. Gorzowskiej w stronę ul. Wojcieszyckiej. W pewnym momencie kierowca stracił panowanie nad pojazdem, najpierw uderzył barierki, a następnie w drzewo – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Samochodem podróżowały łącznie trzy osoby – 21-latek, 19-latek i 15-latek. Cała trójka poszkodowanych została przetransportowana do szpitala.

- Prawdopodobnie to 19-letni mężczyzna, który był pod wpływem alkoholu kierował BMW. Policjanci cały czas pracują nad tym, w jakich dokładnie okolicznościach doszło do wypadku.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u