Odzyskano skradzioną ciężarówkę wraz z ładunkiem (ZDJĘCIA)

03 lipiec 2017
Autor: 

Samochód ciężarowy wraz z naczepą odzyskali w miniony weekend funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Kłodzku. Wartość pojazdu wraz z towarem wynosi ponad milion zł.

Patrol funkcjonariuszy wytypował do kontroli ciężarówkę marki DAF wraz z naczepą, na czeskich numerach rejestracyjnych. Kierujący zatrzymał się po około 150 metrach, wjeżdżając w lukę pomiędzy zaparkowanymi pojazdami ciężarowymi. Kiedy funkcjonariusze podeszli do pojazdu, okazało się, że drzwi od strony pasażera są otwarte a kierowca zbiegł. Podjęte przez funkcjonariuszy poszukiwania nie przyniosły rezultatu, kierowca nie został ujęty. W wyniku oględzin pojazdu, stwierdzono uszkodzoną stacyjkę. Dzięki informacjom uzyskanym poprzez Punk Kontaktowy w Kudowie Zdroju, ustalono, że ciężarówka została skradziona kilka godzin wcześniej z parkingu. Ładunek w postaci 25 ton aluminium w sztabach jechał z Holandii do Czech. Wartość samego aluminium to 800000 zł., a pojazdu wraz z naczepą 272000 zł. Samochód wraz z towarem został przekazany funkcjonariuszom z KPP w Kłodzku.

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u