Weekendowe utrudnienia drogowe podczas gorzowskich imprez

26 sierpień 2017
Autor: 

W ten weekend w Gorzowie Wlkp. odbędzie się wiele imprez o charakterze rozrywkowym i sportowym. Wiele atrakcji, które czeka na miłośników tych wydarzeń wiąże się także z licznymi utrudnieniami, zwłaszcza w ruchu drogowym. Apelujemy zatem o cierpliwość i stosowanie się do wskazówek policjantów.

W sobotę 26 sierpnia równocześnie z trwającą imprezą „Koniec Lata Party” odbędą się zawody żużlowe Grand Prix. Dla kibiców z północnych dzielnic miasta zalecamy dojazd do centrum i skorzystanie z komunikacji miejskiej lub parkingów w centrum (darmowe parkowanie w SPP) lub parkingu przy Filharmonii Gorzowskiej. Informujemy, że tego dnia wyłączone z ruchu pozostają ulice: Wał Okrężny oraz Fabryczna na odcinku od ul. Towarowej do ul. Wawrzyniaka.

W ramach imprezy „Koniec Lata Party” w dniu 27 sierpnia (niedziela) planuje się wyłączenie z ruchu ulicy Nadbrzeżnej na odcinku od „WILDOM-u” do Mostu Staromiejskiego od godz. 6.00 do 23.00. Informujemy, że z momentem zakończenia imprezy Moto Racing Show, zostanie wprowadzony objazd z ul. Fabrycznej do centrum po trasie: Fabryczna – Towarowa – Śląska – Wawrzyniaka – Fabryczna. Prosimy o cierpliwość oraz stosowanie się do wskazówek policjantów oraz osób odpowiedzialnych z ramienia organizatora.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u