Przyszedł na przesłuchanie z narkotykami w kieszeni

07 wrzesień 2017

Do Posterunku Policji w Brodach, na przesłuchanie w pewnej sprawie, zgłosił się 31-letni mężczyzna. Jego nerwowe zachowanie wzbudziło podejrzenia policjantów, którzy sprawdzili co jest tego powodem. Okazało się, że 31-latek posiadał przy sobie marihuanę, którą hodował także na swoim podwórku. Grozi mu teraz do trzech lat pozbawienia wolności.

Policjanci z posterunku w Brodach wezwali 31-letniego mężczyznę na przesłuchanie w pewnej sprawie. Gdy we wtorek (5 września) wezwany stawił się do jednostki, jego zachowanie wzbudziło podejrzenia policjantów. Mężczyzna zachowywał się nerwowo i być rozkojarzony. Mundurowi sprawdzili co jest powodem nienaturalnego zachowania 31-latka. Okazało się, że posiadał on przy sobie marihuanę, którą ukrył w kieszeni i saszetce. Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany, tym razem w związku z posiadaniem narkotyków. Podczas dalszych czynności okazało się, że na swoim podwórku 31-latek posiadał także cztery półmetrowe krzewy marihuany. Policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania i uprawy narkotyków, za co grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Żarach

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u