Zatrzymamy na gorącym uczynku. Chciał ukraść rower

25 kwiecień 2016
Autor: 

23 kwietnia policjant po służbie zauważył i zatrzymał mężczyznę, który usiłował dokonać kradzieży roweru. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Usłyszał zarzuty.

W sobotę w godzinach popołudniowych policjant z zielonogórskiej komendy przejeżdżający ulicą na terenie miasta zauważył mężczyznę, który dziwnie się zachowywał. W pewnym momencie mężczyzna podszedł do przypiętego roweru i usiłował przeciąć nożycami zabezpieczenie roweru. Gdy policjant to zauważył natychmiast wybiegł z samochodu i zatrzymał mężczyznę.

Na miejsce po chwili przyjechał patrol policji. Do interweniujących policjantów przyszedł również właściciel roweru, który rozpoznał zatrzymanego mężczyznę informując mundurowych, że widział jak chwilę wcześniej kręcił się on przy jego rowerze, natomiast nie podejrzewał, że może go ukraść.

Jak ustalili policjanci, zatrzymanym mężczyzną okazał się 37-letni Paweł C., wcześniej notowany za podobne przestępstwa. Po przesłuchaniu mężczyzna ten usłyszał zarzut usiłowania kradzieży. 37-letni mieszkaniec powiatu świebodzińskiego przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Policjanci prowadzący sprawę będą ustalać, czy mężczyzna ma na swoim koncie inne podobne przestępstwa na terenie Zielonej góry i okolic. Za popełnione przestępstwo zatrzymany mężczyzna odpowie przed sądem, a kodeks karny za usiłowanie kradzieży przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KMP Zielona Góra

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u