Pracownikowi stacji paliw groził nożem

26 wrzesień 2017
Autor: 

Totalnym brakiem poszanowania do obowiązujących norm prawnych wykazał się 34-letni mieszkaniec powiatu wschowskiego, który w ubiegłym tygodniu wpadł w ręce wschowskich kryminalnych.

W sobotę 23 września Sąd Rejonowy we Wschowie przychylił się do wniosków policji i wschowskiej prokuratury podejmując decyzję o trzy miesięcznym areszcie dla 34 - letniego mieszkańca Wschowy.

Zamaskowany mężczyzna piątkowej nocy 22 września postanowił dokonać napadu na jedną ze stacji paliw we Wschowie. Grożąc nożem pracownikowi obsługi zażądał wydania pieniędzy. Pracownik zachowując stanowczość i trzeźwość umysłu gotówki nie wydał i zaalarmował wschowską policję. Zamaskowany 34 - latek już po paru godzinach był w rękach wschowskich kryminalnych.

Jak się okazało, był to ten sam mężczyzna, który współdziałał z nieletnią uciekinierką z młodzieżowego ośrodka wychowawczego w kradzieżach złotej biżuterii na 8 tys. złotych z salonów jubilerskich we Wschowie. Nie były to jedyne przestępcze wyczyny 34 - latka. W połowie września br. na terenie Wschowy nieznany sprawca włamał się do punktu prasowego. Wybijając szybę, wszedł do środka skąd wyniósł kasetkę z pieniędzmi. Tej samej nocy doszło do kolejnego włamania do pomieszczeń biura wpłat, skąd zniknęła kasa fiskalna z pieniędzmi, w sumie na 5 tys. złotych.

Wschowscy kryminalni z tymi zdarzeniami wiązali 34 - latka. Mężczyzna w trakcie wykonywania czynności przyznał się również do tych włamań, wyjaśniając szczegółowo jak ich dokonał.

fotopolicja2

KPP Wschowa

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u