Pędził Volkswagenem i stracił prawo jazdy

28 wrzesień 2017
Autor: 
KPP Sulęcin

Sulęcińscy policjanci za znaczne przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym zatrzymali prawo jazdy kierującemu volkswagenem. Najbliższe trzy miesiące mężczyzna nie będzie mógł kierować samochodem.

W środę 27 września o godz. 08.34 w Sulęcinie na ul. Lipowej policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Sulęcinie do kontroli drogowej zatrzymali kierującego samochodem osobowym marki Volkswagen Passat.

Powodem zatrzymania było przekroczenie dozwolonej prędkości. Jego wyczyn policjanci nagrali przy użyciu wideo-rejestratora. 28-letni mężczyzna w terenie zabudowanym jechał z prędkością 108 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Kierujący to mieszkaniec województwa mazowieckiego. Otrzymał także mandat w wysokości 400 złotych i 10 punktów karnych.

Od początku roku policjanci z Sulęcina za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 50 km/h zatrzymali prawo jazdy 53 kierującym.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.