Weekend za pół ceny 2017

28 wrzesień 2017
Autor: 
www.drzonkow.pl

Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzonkowie kolejny raz weźmie udział w akcji „Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny” organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną.

W tym roku akcja "Weekend za pół ceny" odbędzie się w terminie 6-8 października.

Tym razem WOSIR oferuje korzystanie z pływalni krytej, jazdy konnej z instruktorem, nauki gry w tenisa ziemnego z instruktorem/ wynajęcia kortów tenisowych, jaskini solnej, strzelnicy pneumatycznej w atrakcyjnych, obniżonych o 50% cenach! Wszystkie usługi wymagają wcześniejszej rezerwacji. Rezerwacja usług w obniżonych cenach trwa od 18 września.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.