4 osoby zatruły się tlenkiem węgla

12 październik 2017
KP PSP Nowa Sól

Kobieta z córkami oraz starszy mężczyzna zostali dziś przewiezieni do szpitali z objawami zatrucia tlenkiem węgla. Ich życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy dziś o godzinie 9.30 od 37-letniej kobiety, która wraz z córkami  (5,5 i 10 lat) i ojcem 63-letnim mężczyzną przebywała w domu letniskowym w miejscowości Uście w gminie Kolsko. Rodzina podgrzewała się piecykiem tak zwaną kozą i doszło do podtrucia - mówi st.sierż. Justyna Sęczkowska rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli.

Na miejsce niezwłocznie przyjechały zastępy straży pożarnej OSP Kolsko i PSP Nowa Sól, policja, karetka pogotowia.

- Mężczyznę, który był w najgorszym stanie zabrał do szpitala w Zielonej Górze śmigłowiec medyczny. Kobieta z dziewczynkami została zabrana do szpitala w Nowej Soli - dodaje rzecznik nowosolskiej policji.

 

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u