Trwają poszukiwania Tomasza Przygockiego (ZDJĘCIA i FILM)

16 październik 2017
KWP Gorzów Wlkp.

Od tygodnia trwają poszukiwania 42-letniego mieszkańca Jasienia, Tomasza Przygockiego.

Policjanci we współpracy ze Strażą Pożarną oraz Rybacką sprawdzają każde miejsce, w którym może znajdować się zaginiony. W przypadku posiadania jakiejkolwiek informacji o mężczyźnie, prosimy o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji pod nr 997.

- W poniedziałek (9 października) krośnieńska policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 42-letniego Tomasza Przygockiego, mieszkańca Jasienia, który w sobotę (7 października) wyjechał na ryby na rzekę Bóbr w rejon miejscowości Stary Raduszec, samochodem m-ki Mitsubishi Pajero o nr rej FZA 19939 koloru ciemnej zieleni z bagażnikiem dachowym i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną - informuje asp.szt. Justyna Kulka, KPP w Krośnie Odrzańskim.

Do działań poszukiwawczych poza policjantami włączyła się także Straż Rybacka, Straż Pożarna, rodzina i znajomi zaginionego. Sprawdzany jest każdy ślad oraz każda informacja uzyskana w wyniku prowadzonych czynności. Niestety dotychczasowe sprawdzenia rzeki Bóbr, rzeki Odry, lasów w rejonie rzek, a także dróg pod kątem ujawnienia mężczyzny lub pojazdu nie przyniosło oczekiwanych rezultatów. W poszukiwanych wykorzystane są łodzie motorowe z Policji i Straży Pożarnej, echosonda, a także płetwonurkowe ze Straży Pożarnej z Nowej Soli, Zielonej Góry oraz Międzyrzecza.

Jeśli ktokolwiek zauważy mężczyznę ubranego w strój wędkarski, wzrost ok. 185 cm, waga 90 km, budowa ciała krępa, krótko strzyżony (wizerunek na zdjęciu ), bądź pojazd, którym poruszał się za zaginiony Mitsubishi Pajero o nr rej FZA 19939 koloru ciemnej zieleni z bagażnikiem dachowym, proszony jest o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 997.

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.