Zawalił się strop w starej fabryce w Gubinie (ZDJĘCIA)

28 grudzień 2017
Autor: 

W czwartek 28 grudnia o godz.12:18 dyżurny straży pożarnej w Krośnie Odrz. otrzymał informację o zawalonym stropie w opuszczonej fabryce przy ulicy Aleje Łużyckie 1b w Gubinie.

28 grudnia w Gubinie, pow. Krosno Odrz. zawalił się strop w opuszczonej fabryce przy ulicy Aleje Łużyckie1b. W czterokondygnacyjnym budynku zapadło się 30m2 sufitu. W budynku nadal mogą znajdować się osoby. Na miejscu pracuje policja, straż pożarna, oraz specjalna jednostka poszukiwawcza z Krosna Odrzańskiego.

Zadysponowano psy tropiące z jednostki z Wrocławia, które są w drodze do miejsca zdarzenia.

O dalszych czynnościach będziemy informowali na łamach naszego portalu.

Aktualizacja wiadomości godz.19:00

 - Jak poinformował nas Stanisław Tomaszewski ze specjalistycznej jednostki poszukiwawczo-ratowniczej z Wrocławia, trzy psy które brały udział w przeszukiwaniu gruzowiska nie wyczuły w nim obecności osób żywych. Teraz strażacy przez kilka godzin będą ręcznie przerzucać gruz w celu wykluczenia ewentualnych ofiar zdarzenia.

Aktualizacja wiadomości godz.20:45

- czynności na miejscu zostały już zakończone. Nie odnotowano osób poszkodowanych.

 

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u