Staranowała peugeotem betonowy płot

04 maj 2016
Autor: 

Około godz. 15.00 na osiedlu Zawada w Zielonej Górze kierująca Peugeotem 307 zjechała z drogi i uderzyła w betonowy płot. Ze wstępnych analiz wynika, że nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze.

Do zdarzenia doszło na ulicy Zielonogórskiej. W rozmowie z nami właścicielka posesji zaznaczała, że to nie pierwszy samochód, który zaparkował na jej ogrodzie.  Zazwyczaj powodem jest bardzo duża prędkość.

- Nieruchomość położona jest na zakręcie, wystarczy mały deszcz, zbyt szybka prędkość i o wypadek nie trudno - informuje - to już trzeci pojazd na moim podwórzu. Na szczęście nikt tamtędy nie przechodził, a mógł wnuk ze szkoły. 

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u