Zderzenie z udziałem czterech pojazdów na S3

05 maj 2016
Autor: 
fot. Tomasz Malej (kontakt NL)

Dziś rano na drodze krajowej S3 doszło do zdarzenia z udziałem czterech pojazdów. Jak się później okazało, były to dwie różne kolizje, na tym samym odcinku drogi.

Około godz. 7.40, na 319 km drogi krajowej S3, samochód osobowy VW Golf uderzył w podstawę znaku drogowego, która leżała prawie na środki jezdni. W skutek zderzenia podstawa przeleciała na przeciwległy pas a następnie uderzył w nią kierujący Seatem Toledo. VW podróżował 30-letni mieszkaniec Gorzowa Wlkp. i kierował się w stronę Zielonej Góry. Kolizja zakończyła się wnioskiem do Sądu, który ustali winnego. Może być nim również firma budowlana, zajmująca się budową nowej nitki S3.

W tym samym czasie, na tym samym kilometrze doszło do drugiej kolizji. Kierujący Mercedesem Sprinterem zatrzymał sie w kolumnie samochodów, przed zjazdem na DK283. Nie zauważył tego 47-letni kierujący Fordem Mondeo i uderzył w tył Mercedesa. Zielonogórzanin otrzymał 6 pkt karnych oraz mandat .

W obu zdarzeniach nikt nie ucierpiał.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u