Policja prowadzi poszukiwania za osobą zaginioną

15 marzec 2018
KPP Świebodzin

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie prowadzą poszukiwania za osobą zaginioną.

Poszukiwany to Ireneusz Szymkowiak, mężczyzna wyszedł z domu 5 marca 2018 roku i do tej pory nie ma z nim kontaktu. Mężczyzna porusza się o kuli, na prawej ręce posiada charakterystyczny tatuaż: serce i strzałę wraz z literami ISZ. Każda osoba posiadająca informacje o miejscu pobytu w/w proszona jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świebodzinie.

Ireneusz Szymkowiak w dniu 5 marca 2018 r. około godziny 11:40 wyszedł z miejsca zamieszkania celem udania się na pocztę. Od tamtej pory nie ma z nim kontaktu. Każda osoba posiadająca informację o jego aktualnym miejscu pobytu proszona jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świebodzinie. Telefon kontaktowy: 476 36 11/12

Wygląd zaginionego:

Wzrost - 168cm,

Waga - około 60 kg (szczupły),

Włosy – siwe/czarne,

Oczy – piwne,

Cechy Charakterystyczne:

tatuaż na prawym ramieniu przedstawiający serce i strzałę oraz litery: ISZ,

porusza się o kuli.

KPP Świebodzin

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.