Pędził motorem drogą K-32

10 maj 2016
Autor: 

 Zielonogórscy policjanci ruchu drogowego sprawdzali prędkość pojazdów za pomocą wideorejestratora i złapali pędzącego motocyklistę.

6 maja, około południa mundurowych poruszających się drogą K-32 prowadzącej do Krosna Odrzańskiego wyprzedził motocyklista, który jechał z nadmierną prędkością. Policjanci pojechali za motocyklem, włączyli urządzenie pomiarowe, które zarejestrowało, że kierujący jedzie z prędkością 162km/h na odcinku, gdzie dozwolona prędkość wynosiła 70km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem patrol zatrzymał motocyklistę do kontroli. Kierującym okazał się 26-letni mieszkaniec Zielonej Góry. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień wymaganych dla tego rodzaju pojazdów, a więc kategorii A. Ponadto kierujący nie posiadał kompletu dokumentów, co stanowiło kolejne wykroczenie. Dodatkowo policjanci poinformowali kierującego motocyklem, że przekroczył dozwoloną prędkość o 92km/h. Popełnione wykroczenia i szybka jazda jednośladem zakończyła się dla mężczyzny mandatem karnym w wysokości 1000zł i 10 punktami karnymi.

żródło KMP Zielona Góra

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u