Dwa napady na sklep tego samego dnia

05 kwiecień 2018
Napad na sklep przy Morelowej Miłosz Balcerzak

Wczoraj wieczorem informowaliśmy o napadzie na sklep monopolowy przy ulicy Morelowej w Zielonej Górze. Jak powiadomiła nas dziś rzecznik Komendanta Miejskiego Policji w Zielonej Górze, podinsp. Małgorzata Barska sprawca napadu został zatrzymany około godz. 22 tego samego dnia.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w środę, 4 kwietnia około godz. 19.30.  Nieznany sprawca wszedł do sklepu monopolowego przy ulicy Morelowej w Zielonej Górze, zastraszył ekspedientkę i zmusił ją do oddania utargu. Na miejscu pracowała policja. W czynnościach brał udział również przewodnik z psem tropiącym. Złodziej długo nie cieszył się łupem. Został zatrzymany około godz. 22. Aktualnie przebywa w areszcie. Dla dobra śledztwa policja nie udziela więcej informacji.

Do drugiego napadu doszło tego samego dnia około godz. 23. Do sklepu ogólnospożywczego na osiedlu Czarkowo w Zielonej Górze wszedł mężczyzna. Zażądał pieniędzy. Wystraszona kasjerka oddała mu je. Zdarzenie potwierdza rzecznik policji. Z relacji świadków zdarzenia portal newslubuski.pl dowiedział się, że sprawca po zrabowaniu gotówki zamknął ekspedientkę i klienta w sklepie po czym zbiegł. Jest poszukiwany. 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.