Utrudnienia na trasie S3 - remont węzła Sulechów (MAPA, ZDJĘCIA)

16 maj 2018
Autor: 

W poniedziałek, 14 maja, ruszył zaplanowany remont węzła Sulechów na trasie S3. W związku z remontem wprowadzona została tymczasowa organizacja ruchu. W ciągu dnia bardzo często tworzą się gigantyczne korki, gdzie kierowcy stoją nawet do 20 minut.

Aktualnie poszczególne fragmenty węzła zostały wyłączone z ruchu, a pojazdy prowadzone są objazdami. Z biegiem czasu występować będą również utrudnienia w postaci ruchu wahadłowego. Cała organizacja będzie ulegała zmianom w zależności od prowadzonych prac. - Prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na oznakowanie i jazdę zgodnie z zaleceniami oraz w miarę możliwości wybieranie tras alternatywnych - podkreślają pracownicy zielonogórskiego Oddziału GDDKiA.

Zakres inwestycji obejmuje m.in. frezowanie nawierzchni, wykonanie warstwy ścieralnej oraz podbudowy na wyspach przy rondach i wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego.

Kolejność remontu Węzła Sulechów:

I etap planowo do 21.05.2018 r:

  • prawoskręt kierunek Sulechów (Poznań), pasa włączenia i pas wolny jezdni lewej, łącznica Zielona Góra- Sulechów, Sulechów-Gorzów Wlkp., część ronda Sulechów
  • pas wolny i pas szybki jezdni prawej, pas włączenia, łącznica Sulechów - Zielona Góra.

II etap planowo do 23.05.2018 r:

  • zakończenie remontu ronda Sulechów.

III etap planowo do 28.05.2018 r:

  • pas szybki jezdni lewej
  • część ronda Cigacice
  • łącznice przy jezdni prawej.

IV etap planowo 28.05-29.05.2018 r:

  • część ronda Cigacice;

V etap planowo do 04.06.2018 r:

  • pas szybki prawej jezdni.

VI etap roboty wykończeniowe planowo do 30.06.2018 r.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u