Butelkami zaatakował znajomego. Wcześniej się obnażał. Mężczyzna usłyszał już zarzuty

29 maj 2018
Autor: 
Butelkami zaatakował znajomego. Wcześniej się obnażał. Mężczyzna usłyszał już zarzuty KWP Gorzów Wielkopolski

Gorzowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w swojego znajomego rzucał butelkami. Pokrzywdzony z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Funkcjonariusze ustalili także, że podejrzany obnażał się w rożnych rejonach miasta. Usłyszał dwa zarzuty.

O awanturze w okolicy ul. Sucharskiego w Gorzowie Wlkp. policjanci zostali powiadomieni w piątkowy wieczór, 25 maja, przed godziną 21. Na miejscu szybko pojawili się nieumundurowani funkcjonariusze, do których dołączył patrol interwencyjny. Policjanci udzielali pierwszej pomocy pokrzywdzonemu, który miał obrażenia głowy. Wezwali karetkę i starali się odtworzyć całą sytuację.

Ustalono, że 46-letni pokrzywdzony spotkał się z 38-letnim znajomym. Młodszy z nich po pewnym czasie oddalił się na kilkadziesiąt minut. Kiedy wrócił, zauważył, że 46-latek nadal jest w tym samym miejscu. Rozpoczęła się wymiana zdań, po których 38-latek wyciągnął ze śmietnika szklane butelki. Rzucał nimi w 46-latka. Dwie z nich trafiły go w głowę. Po całej sytuacji 38-latek oddalił się z miejsca. Na miejsce wezwano policjantów.

Po udzieleniu pierwszej pomocy, pokrzywdzony został przekazany w ręce załogi pogotowia ratunkowego. Funkcjonariusze ruszyli w poszukiwania. Już po kilku minutach nieumundurowany patrol sztabu policji gorzowskiej komendy zatrzymał podejrzanego. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna obnażał się na gorzowskim osiedlu Górczyn i w okolicach ul. Żwirowej. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

- 38-letni gorzowianin był w przeszłości karany za inne przestępstwa. Teraz usłyszał dwa zarzuty. Jeden dotyczy uszkodzenia ciała, a kolejny obnażania. Funkcjonariusze w związku z nieobyczajnym wybrykiem skierują wniosek o ukaranie do sądu. Za uszkodzenie ciała grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. - podaje sierż. szt. Grzegorz Jaroszewicz z Zespołu Prasowego KWP w Gorzowie Wielkopolskim.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u