Najechanie na ul. Wyszyńskiego w Zielonej Górze. Dwie osoby trafiły do szpitala (ZDJĘCIA)

29 maj 2018
Autor:  Redakcja
Najechanie na ul. Wyszyńskiego w Zielonej Górze. Dwie osoby trafiły do szpitala Redakcja

Do zdarzenia doszło we wtorek, 29 maja, około godziny 18:30. W Zielonej Górze na ul. Wyszyńskiego doszło do klasycznego najechania dwóch pojazdów. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Renault jechało w kierunku ronda Anny German. Następnie zatrzymało się na drodze, aby prawdopodobnie przepuścić pieszego. W tym momencie na tył pojazdu najechał Opel.

Na miejscu pojawiły się wszystkie służby. Strażacy zabezpieczyli oba pojazdy, ratownicy zajęli się poszkodowanymi, a policjanci zamknęli jeden pas ruchu w kierunku skrzyżowania z ulicą Zawadzkiego.

- W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala - mówi podinsp. Małgorzata Barska z zielonogórskiej policji. Na ul. Wyszyńskiego mogą występować utrudnienia w ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u